• kayganlaştırıcı olmadan seks yapmak

  .
  anormal olmayan durumdur. aslında anormal olan kayganlaştırıcı kullanarak seks yapmaktır. şu şekilde anormaldir: normal şartlarda kadın vücudu ön sevişme sırasında canının acımaması için gerekli sıvıyı salgılar ve kayganlaştırıcıya ihtiyaç duyulmaz. he ön sevişmeyi atlayıp doğrudan işin özüne geçtiyseniz o zaman kayganlaştırıcıya ihtiyaç duyabilirsiniz.
  2 ... the faerie queene
 • can yaman

  .
  inanılmaz itici bir tip. Yeni nesil ergenlerin taptığı aşık oldukları iğrenç oyunculuğu olan şahıs.

  Yüzü desen bir numarası yok sokakta bu tipten dolu, vucut desen kapı gibi bu kadar fazlası da iğrenç duruyor kafası vucuduna kaçmış gibi.

  En itici erkek tipi işte.
  Ah nerde ed westwick nerde bu.
  4 -2 ... winxmusa
 • günümüz ilişkileri

  .
  günümüz ilişkileri
  4 ... pinklady
 • hiç evlenmeyecekmiş gibi hissetmek

  .
  hoşlandığım tiplerle hoşlandığım karakterler eşleşmiyor. kedi falan alırım herhalde.
  1 ... banaherkestencay
 • bekaretin var mı aşka

  .
  Sen de bakir olsan keşke diye devam eder.
  4 ... where is my money bitch
 • sözlük kızlarının ojeli tırnak fotografları

  .
  Babanı abini sikeyim o ne lan! Midem bulandı....
  10 -2 ... dementorla opusen muggle
 • sözlük yazarlarının söylemek istedikleri

  .
  Ben gay'im. Bunu sanal alemde hiç söylemedim, bu gün içimden tüm sırlarımı söylemek geliyor. Çünkü ailemle konuştum, her şeyi anlattım. Bir türk ailesinde buna verilecek en kötü tepkiyi aldım, ıskaladı birazcık sıyrık var. Olsun yine de mutluyum, insan kendi gibi yaşamayacaksa hayatın anlamı nedir? Yaşamanın ne anlamı var?

  Ben olmak için çıktım bu yola, artık saklanmak, üzülmek, minnet etmek yok. Kendi başımayım, işim var kalacak yerim var. anlayışlı insanlardan başka bir isteğim yok, yargılamadan önce kendi başınıza gelseydi, ben olsam ne yapardım diyip empati kurmaya çalışın. Çünkü kimse hayatını zorlaştırmayı isteyerek ve bilerek yapmaz, onları çok özleyeceğim.
  12 -4 ... ben bi baht alayim acik olsun
 • sevgililerin ortak insta hesabi acmasi

  .
  Sadece “ay çok mutluyuz” “ay çok ponçiğiz” “ay çok aşığız ve çok geziyoruz/hep bir aktivite içindeyiz” herkes kalp yapsın bize diye açılan hesaplardır.
  2 ... pinklady
 • günün karikatürü

  .
  günün karikatürü

  Erkeklerin bilime, felsefeye sarmasının tek nedeni.. “kız meselesi” olabilir..
  9 -1 ... pinklady
 • gecenin karikatürü

  .
  gecenin karikatürü
  9 ... pinklady
 • kitap alıntıları

  .
  “Günün ne kadar mükemmel olduğunun önemi yok, her zaman sona ermek zorunda.”

  kitap alıntıları
  7 ... pinklady
 • bir kadında memeden önce zekaya bakmak

  .
  Meme somut, zeka soyut bir şey olduğu için mümük değildir. bakmakla anlaşılmaz, ayrıca erkekler memeye odaklıdır her zaman. isteseler de memeden başka bir şeye bakamazlar, çünkü onlar basit ve yüzeysel varlıklardır.
  4 ... dementorla opusen muggle
 • ali ihsan varol

  .
  Aynı dr. Strange! Filmi izleyim dedim ama aşırı benzerlikten odağım kaydı. Benedict(strange) her an sihiri bırakıp, sonu mastarla bitiyor diyecek sanıyorum:))
  5 ... yetersiz bakir
 • ölene kadar tek bir yemek yiyecek olsanız

  .
  Tavuk! Her türlüsü güzel olur, özellikle kızarmışı. Evet.
  5 ... ben bi baht alayim acik olsun
 • cengiz atay

  .
  türk sinema ve dizi tarihinin gelmiş geçmiş, gelecek ve geçecek en kral en piskopat en zeki en kurnaz en sempatik en şeytan tüylü karakteridir. asil bir kumarbaz, ölümüne aşık bir adam. akrep gibi kötü huylu, herkesi harcar kimsenin gözünün yaşına bakmaz. aynı zamanda, geçmişi elinden alınan bir çocuktu cengo.

  ömerin mezarı başında söyledilkeri, aşkı ve kötülüğü kısaca cengizi anlatıyor

  --spoiler--
  merhaba. ben cengiz atay, mahllenizin kara kedisi, kötü tohumu. kötü şeyler yaptım hayatta, evet. ama bana kötü diyen adam hiç sevmemiş demektir. çünkü siz kimi kandırıyorsunuz? birini sevmek, başka her şeyi daha az sevmek değil mi? birini seçmek, başka her şeyi ateşe atmak demek. biriyle gitmek, biriyle gerçekten çekip dibine kadar gitmek arkandaki herkesi öldürmek demek. aşk her türlü boku yiyip, yine onun kapısının önünde mi bulmak kendini? ah be ömer, doğruyu söyle hadi. biz mi kandırdık aslında seni? yoksa sen mi bir oyun oynuyorsun bize? bu hikayenin kötü adamı benim, iyisi de sensin öyle mi? hazır ordayken bir sorsana, o kadar basit mi sahiden? bence öyle değil kanka, bence sen kolayı seçtin hile yaptın. çünkü öldürmek ölmekten zor, çünkü gitmek kalmaktan zor be ömer. çünkü bence, iyi kötü hikaye. hayatta bir gidenler var, bir de kalanlar. bir de ikisini de yapamayıp, tam ortada duranlar ..
  --spoiler--

  cengiz ve ramiz dayının, 20 bölümdeki kumarhane sahnesi var. yiğit özşenerin oyunculuk zirvesi, dibine kadar oyunculuk bu dedirtiyor

  --spoiler--
  ramiz dayı : bak elinde iki asın var, benden iyi. ama aklını oyuna veremiyorsun kardeş, kendine güvenmiyorsun çünkü. bu yüzden kaybediceksin, çünkü hep ama hep kazanmak istiyorsun sen.
  cengiz : umrumda değil. sizin efsaneniz, sizin cesaretiniz, gücünüz, aklınız hiç biri hiç biri umrumda değil ramiz bey. ben herkesi yenerim bu oyunda, neden söyliyim mi? çünkü umrumda değil. bana ömeri hatırlatıyorsun, umrumda değil. bana aşık olduğum kadından bahs ediyorsun, umrumda değil. beni çözdüğünü zannediyorsun, umrumda değil. ben ali değilim, ben ezel değilim, ben ömer değilim. ben her seferinde yenerim seni bu oyunda, çünkü umrumda değil. ama senin umrunda.
  --spoiler--

  cengiz ve ezelin pavyon sahnesi var 8 ci bölümde, işte oscarlık bir oyunculuk ve cengiz bakışları ile döktürüyor

  --spoiler--
  cengiz : ben kimseyi istemiyorum, yalnızca onu istiyorum ama bi sorun var.
  ezel : sorun ne?
  cengiz : beni değil başkasını seviyor.
  ezel : bunu kendisi mi söyledi?
  cengiz : söylemesine gerek yok, bazen öyle bir bakıyor ki bana, sanki onun en değerli şeyini ondan alıp saklamışım yerini söylemiyormuşum gibi.
  ezel : cengiz o zaman niye evlendi seninle? niye hala senle beraber?
  cengiz : (yanındaki şarkıcıya dönerek) bakma kızım, bakma artık oraya. çok geç yaktık artık bütün köprüleri, dönüş yok. oraya dönersen yanarsın. söylicen şarkıyı çaresi yok, niye mi? çünkü öyle bir halt ettik ki beraber, artık gidecek başka yerin yok. burdan anca benle çıkarsın, elin mecbur artık bana.
  sonra döner ezele, ne sormuştun der. bakışlarıyla, "şimdi anladın mı amk" der gibi bakar yüzüne.
  --spoiler--

  bu sahneler cengiz ataydan inciler di. üniversitelerde oyunculuk budur, böyle yapılır diye gösterilmelidir.
  13 ... sik in dick out
 • demokrasi ancak hukukun üstünlüğü varsa olur

  .
  Ama akp olduğu sürece, bizler demokrasiyi anca rüyamızda görürüz.
  2 ... ben bi baht alayim acik olsun