• dışkısını hastaneye bağışlayan vegan

  2.
  Helal olsun adama! Sıçtığı için onlarca çocuğun masrafları karşılanıyor. Milletin boku bile işe yarıyor, bazılarının aldığı oksijen bile israf oluyor. Hayat işte..
  5 ... bozuk sokak lambasi
 • sözlük yazarlarının itirafları

  168297.
  Zamanında şöyle bir entry (#29048913) girmiştim, üzerinden 4 koca sene geçmiş! Hani diyordum ya bir tarafın az ya da çok sevmesi beni tüketir, ben yapamam diye. Ha işte bu başıma geldi sözlük..

  Ben çok seviyorum, o az seviyor. Yapamam diyorum her seferinde ama yapmak için sürdürmek için elimden gelmeyeni bile zorluyorum..seviyorum çünkü, çok seviyorum. Mecnun bok yemiş yanımda, öyle seviyorum.

  Evin her tarafına sinen kokusu, kıyafetleri, eşyaları, parfümü şampuanı, ıvırı zıvırı kısaca her şeyi çılgına çeviriyor beni. Önüme milyarlarca para yığsalar, gidib dünyanın en güzel ülkesinde lüks hayat yaşama şansı verseler tek bir adım atmam! Ondan uzaklaşınca bile kalp çarpıntılarım yavaşlıyor, nefesim olmuş yaşama hevesim olmuş malesef.. ama ona yapsalar bu teklifi hiç düşünmeden gider, arkasına bile bakmaz:((

  Birini böyle canından, her şeyden çok sevmek öyle yakıcı ki..kavuruyor her gün kalbini, bir de onun seni sevmediğini bilmek var ya anlatılamaz bi acı...benim yüzüne bakarken içimin titrediği adam, gözümün içine baka baka içimi dağlıyor. Acıdan ölüyorum karşısında, gözyaşı bile dökemiyorum, olduğum yerin en dibinde çakılıp kaldım öylece. O sadece arkasını dönüp gitti, ama dönecek. Tekrar bana aynılarını yaşatmak için, her saniye susarak öldürmek için dönecek. Ben de aynı aşkla aynı acıyla bekliyor olacağım onu, Beni yavaş yavaş bitirsin diye bekleyeceğim..

  Bırak dediler, bırak onu ve yeni bir hayata başla dediler ama bu öyle bi aşk ki, yalnız ben ölünce acısı ağrısı dinecek..
  7 -1 ... bozuk sokak lambasi
 • tecavüz çok da önemli bir suç değil

  34.
  Taciz ve tecavüz zihinsel olarak öyle bi kapanmaz yara bırakıyor ki, ölene kadar geçmiyor. Bunu yaşamayan hiçkimse anlayamaz, uzaktan konuşmak kolay tabi amk şerefsizleri!!!
  2 ... bozuk sokak lambasi
 • üzerinde ne var

  70.
  Kayısı reçeli, yerken damlattım.
  2 ... bozuk sokak lambasi
 • kadınların acı eşiğinin daha yüksek olması

  3.
  Hemide acıya daha dayanıklı olmaları..

  Hadi gel bunu da açıkla.
  1 ... bozuk sokak lambasi
 • ilk seksinizi nerede yaptınız

  31.
  iki tabak yemek, 2 latte'ye 500 lira hesap ödediğimde..
  7 -1 ... bozuk sokak lambasi
 • efendi erkeğe aşık olmama nedenleri

  382.
  Siken sevilir! Bu yüzden..
  3 -1 ... bozuk sokak lambasi
 • banyoda uzun süre kalan insan

  2.
  4'ü de değil, ben en az yarım saat sıcak su ayarını tutturmaya çalışıyorum..
  5 ... bozuk sokak lambasi
 • neden iyi erkeklerle tanışamıyoruz

  1103.
  Hala bu konu tartışılıyor mu ya? Hay bu başlığı açtığım güne..
  3 ... bozuk sokak lambasi
 • kurtlar vadisindeki en gereksiz karakter

  17.
  Kurtlar vadisinin kendisi gereksizlik zaten, bizimki her gün izliyor boğmak istiyorum.
  2 ... bozuk sokak lambasi
 • sabah işe gitmek

  34.
  Benlik olmayan şey..

  Yıllarca erken kalkıp işe gittim bir faydasını görmedim bıraktım, azaltarak değil birden bıraktım rahatladım. istediğin saatte uyanmak gibisi yok!
  3 ... bozuk sokak lambasi
 • erkeklere güvenmek

  33.
  Çoğul ekini çıkarsak, ben bir tanesine gözüm kapalı güvenip evlendim. Umarım güvenimi boşa çıkarıp ağzıma sıçmaz, zira çok seviyorum kendisini. Hayır yani ağzıma sıçsa ne yapabilirim ki? Göz yaşı dökerim en fazla, ben sıçamam ağzına..
  4 -1 ... bozuk sokak lambasi
 • bir erkeğin en masum olduğu an

  1746.
  Uyuduğu andır diyeceğim ama o zaman da götü başı ayrı oynuyor, yoktur galiba..
  2 ... bozuk sokak lambasi
 • anın görüntüsü

  40592.
  anın görüntüsü kendi bağımızdan, sevgi ile yetiştirmedik ama sevgi ile yiyeceğiz inşallah.
  13 ... bozuk sokak lambasi
 • hoşlandığı erkeğe açılan kız

  349.
  Bu yiğido benim..

  Asla önce erkek açılsın, ilk adımı o atsıncı kızlardan olmadım. Fakat öyle sevdim ki, açılmayı geçtim..

  Beyimiz pek burnu havada, ben kimsenin peşinden koşmam tavrında biriydi. O kaçtı ben kovaladım, sonra biraz da ben kaçayım o kovalasın dedim ama kovalamadı haliyle. Yediremez kendine, aşk sevgi gibi şeylerle de pek ilgilenmezdi. Neyse hep ben kovaladım, sonra bir gün çektim bunu bir kenara. Yeter artık senden ayrı kalmak istemiyorum, bu işin adını soyadını koyalım dedim. Afalladı tabi beklemiyordu, ölüyorum ulan sana dedim. Ulan mı!? Dedi, trip üstüne trip attı. Bir ara bende odak kaydı, hangimiz erkek hangimiz kadın bilemedim..

  6 ay geçti. ben açıldım, o evlenme teklif etti. Şimdi evliyiz, her gün onu ne kadar çok sevdiğimi sabah öğlen akşam defalarca söylüyorum. O da hala kaçıyor, kaçmayı bırakacağı günü bekliyorum..
  12 -1 ... bozuk sokak lambasi
 • tecavüzcüye verilebilecek en ağır işkence

  26.
  Şeyini kökünden kesip, kan kaybından acı çekerek ölüşünü izlemek. Ya da daha onun tarzı bir yaklaşımla, tecavüz edip defalarca elektrik vererek gebermesini izlemek. Geberip gitmesi lazım böyle pisliklerin, nice yiğit kişiler toprağın altında iken..boşa oksijen tüketmesin böyle iğrenç varlıklar.
  3 ... bozuk sokak lambasi
 • evlilerin özlediği şeyler

  3.
  Düşündüm de..yok.
  2 -1 ... bozuk sokak lambasi
 • yazarların en beceriksiz olduğu konular

  67.
  Pubg'de hiç hayatta kalamamak. Şu ana kadar hiçbir çatışmadan sağ çıkamadım, nalet olsun..
  2 ... bozuk sokak lambasi
 • özcan deniz

  342.
  Ahirette yok yazılmasına rağmen hala şirket veliahtı, esas oğlan karakterlerini canlandırmaktan vazgeçmeyen aktörümsü. Buna binlerce lira verip bu karakterleri oynatan yapımcıların da ebesine atlasınlar! Asmalı konaktan beri ağa paşa rollerinden bıkmadı arkadaş, tv'da görünce midem kalkıyor. Gözleri kısıp ağlamaklı bakınca dramatik cool irkek olunmuyor, bunu bi anlamadı gitti..
  5 -1 ... bozuk sokak lambasi
 • sözlük yazarlarının dertleri

  846.
  Eşim istanbulda çalıştığı zamanlarda ne boklar yedi merak ediyorum, ağzından laf almak mümkün değil. Keşke bir şekilde öğrenebilsem..
  4 ... bozuk sokak lambasi
 • yeni şeyler getiriyorum